O společnosti Etac

Etac je přední světový vývojář a výrobce ergonomických pomůcek pro mobilitu lidí ve všech fázích života – od malých dětí až po seniory. Nabízíme nejmodernější produkty pro nespočet situací. Záměrem užívání našich produktů je zvýšit aktivitu bez ohledu na fyzické okolnosti. Srdce našeho snažení spočívá v řešeních, která zlepšují a optimalizují kvalitu života jednotlivce, jeho rodiny a pečovatelů. Etac = vytváření možností.

Již více než 40 let stanovujeme nové standardy

Již více než čtyřicet let skupina Etac vyvíjí produkty a služby, které vytvářejí nové možnosti pro uživatele a pečovatele. Dnes nabízíme širokou škálu řešení pro mobilitu; mechanické invalidní vozíky, inovační výrobky pro koupelny a toalety a pomůcky pro každodenní život (pod značkou Etac); řešení pro přenos pacientů (Molift a Immedia); přední světová řada řešení pro pediatrické použití (R82 a Convaid); a pokročilou péči o tlak (hvězda).

Všechny naše produkty mají jednu společnou věc – jsou to nejlepší z hlediska kvality, jednoduchosti, funkčnosti, spolehlivosti a designu co současný trh nabízí. Naše výrobky jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s rehabilitačními profesionály, průmyslovými designéry a uživateli. Výsledkem je ergonomický design a kvalita, která jsou na trhu jedinečná. Každý detail produktu je určen k zajištění pohody a bezpečnosti a jeho cílem je poskytnout uživateli komfort a funkčnost. Pozoruhodným potvrzením našeho úspěchu jsou všechny designové ceny, které jsme za celá ta léta získali, a to jak ve Skandinávii, tak i v zahraničí.

Inovace pro budoucnost

Naším posláním je, aby každý mohl žít svobodný a nezávislý život a sledovat své sny bez ohledu na fyzické okolnosti. Budeme i nadále inovovat kvalitou a designem a budeme vytvářet možnosti pro jednotlivce, rodinu a pečovatele.